Change language to

Ondřej Suchomel - www.suchomel.org - logo
home Moje osoba Moje studium Optimalizace v CFD Moje aktivity CV Kontakt Moje služby NetSystems - firemní IT systém Cestování This is Sweden Postřehy ze Švédska První den ve Stockholmu Stockholm - City Rally Kungliga Tekniska Högskolan Národní park Tyresta Kiruna - výlet za polární kruh Fotografie Ostatní Návody Instalace easyPHP-2.0b1 Mod rewrite logování Online video na web Download Zajímavé odkazy Kontakt


  První den ve Stockholmu - fotografie

První den ve Stockholmu

Můj první den ve Stockholmu, 1. srpna, leta páně 2006.

Start z Ruzyňského letiště v dvě, o půl pátý na hlavním stockholmském letišti Arlanda. Odtamtud autobusem za 95 SEK na Stockholm Central Station, což je hlavní Stockholmské nádraží,kde se kříží všechny linie metra(Tunnelbanna), stanice metra se jmenuje T-Centralen.

Z T-Centralen(nesponzoruje T-mobile, ale znamená to Tunnelbannan Centralen) 4 stanice na Tekniska Högskolan, kde jsem si v THS vyzvedl klíče. A hurá na Kungshamru.

Kungshamra je malá osada v Bergshamře(část Solny, nikoli Stockholmu), kde SSSB pronajímá ubytování studentům a mladým studentským rodinám.

Večer se konala uvítací party pro zahraniční studenty v Nymble pubu. 1 pivo zdarma - to švéďákům museli skřípat zuby :-) Nikoho jsem tam neznal, ale nakonec se vše zvládlo v pohodě. Foceno přes sklo
Švédsko ze vzduchu
Pro lepší fotku jsem si musel stáhnout okno v letadle :-)
Stockholm ze vzduchu

Technická univerzita KTH ve Stockholmu
Kungliga Tekniska Högskolan
KTH - ulice Osquars Backe
KTH - ulice Osquars Backe

KTH Info Center
KTH Info Center
Kungshamra
Kungshamra

První party v den příletu, 1 pivo zdarma(ve Švédsku nevídáno, neslýcháno)
Opening Party v Nymble pubu
Solna billboard
Solna billboard