Change language to

Ondřej Suchomel - www.suchomel.org - logo
home Moje osoba Moje studium Optimalizace v CFD Moje aktivity CV Kontakt Moje služby NetSystems - firemní IT systém Cestování This is Sweden Postřehy ze Švédska První den ve Stockholmu Stockholm - City Rally Kungliga Tekniska Högskolan Národní park Tyresta Kiruna - výlet za polární kruh Fotografie Ostatní Návody Instalace easyPHP-2.0b1 Mod rewrite logování Online video na web Download Zajímavé odkazy Kontakt


  Švédsko - fotografie( Stockholm, Tyresta, Kiruna )
This is Sweden   

This is Sweden

Podívej se, jak jsem si ve Svýdnu žil.

Byl jsem ve Stockholmu na ročním studijním pobytu v rámci výměnného programu Evropské unie Erasmus. Nechal jsem se šoupnout na KTH Stockholm, nejdřív na 5 měsíců. Pak jsem si prodloužil o dalších 6.
Zaznamenal jsem si Postřehy ze Švédska, které jsem nabyl.

Jestli se ti Švédsko líbí a chceš to vidět live in life, už si scháněj letenku... Pod odkazy níže nalezneš fotografie a poznámky z různých akcí ve Švédsku.


 • Postřehy ze Švédska
  Postřehy ze Švédska

 • První den ve Stockholmu
  První den ve Stockholmu. Přílet na Arlandu, odjezd autobusovým spojem do Stockholmu. Vyhledání KTH. Ubytování se v Kungshamře. Uvítací party pro studenty KTH v Nymble pubu.

 • Stockholm - City Rally
  City Rally byl název hry, kterou pro nás připravili lidé z ISS(International Student Service) při KTH a jejímž cílem bylo pobavit se, zodpovědět pár otázek o Stockholmu a Švédsku a projít se Stockholmem. Úkol splněn.

 • Kungliga Tekniska Högskolan
  Univerzita, kde v současnosti studuji - stockholmská Kungliga Tekniska Högskolan - v angličtině Royal Institute of Technology Stockholm. Nachází se na stanici červené trasy metra Tekniska Högskolan. Na KTH studuje 12000 studentů, 1600 doktorandů a učí 3000 učitelů na 11ti fakultách.

 • Národní park Tyresta
  Národní park Tyresta - fotografie. Založen 1993, později zničen při požáru v roce 1999(stopy dosud patrné).

 • Kiruna - výlet za polární kruh
  Výlet za polární kruh do švédské Kiruny.